evolve pozadie

O nás

Náplňou našej práce je zabezpečiť kompletné dodávky certifikovaného materiálu v najvyššej novodobej kvalite, čím je podmienená vysoká kvalita, trvácnosť a estetickosť montovaných elektroinštalačných systémov. V súčasnosti naša firma disponuje s kvalifikovanými 50. elektromontérmi, s patričnými vyhláškami §74 a §718, z toho je 11. elektromontérov z kvalifikáciou bez obmedzenia napätia v objektoch triedy B.

Niekoľko montážnych skupín zabezpečuje celkovú montážnu činnosť firmy. Osvedčení pracovníci sú súčasťou organizačno - technického zázemia v odbore elektromontážnej výroby. Naša firma je perspektívna pri nárazových prácach alebo prácach väčšieho formátu zabezpečiť potrebný počet pracovníkov dohodnutých zmluvnými podmienkami.

Realizované montážne práce ukončujeme a odovzdávame vždy v zmluvných termínoch v súlade s najnovšími normami. O schopnosti firmy byť lídrom na trhu s elektro materiálom svedčia referenčne priestory s veľkou kapacitou, s ktorými spoločnosť disponuje.

EVOLVE s.r.o. sa iniciatívne zameriava na dodávku, montáž a údržbu kompletných elektroinštalačných prác bez obmedzenia napätia. Medzi hlavnú náplň našej práce patrí montáž konvenčných bleskozvodných sústav ako sú aktívne bleskozvody, ktoré patria k najnovším ochranám objektov pred účinkami atmosférických prepätí.

Našim zákazníkom ponúkame projekciu, poradenstvo, servis a montáž priemyselných kamerových systémov a zabezpečovacích systémov. Vykonávame odborné skúšky, revízie a prehliadky elektrických zariadení, bleskozvodov, ako aj projektovú a revíznu činnosť v odvetví elektroinštalácií. V sídle našej spoločnosti sa konajú všetky obchodné a partnerské stretnutia.

 

EVOLVE ONE a.s. 

 

v roku 2016 vznikla nová spoločnosť s pôsobenín v Českej republike EVOLVE ONE a.s.  ktorá sa zaoberá hlavne elektromontážnymi prácami  v segmente železníc. Jedná sa o kompletné dodávky a montáže, zemné práce a ich modernizácia. 

Elektroinštalačné práceStavebná činnosťKamerové a zabezpečovacie systémyProjekcia a revízie elektroinštalácií